This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Resort Fafa Premium

 
hotel rating stars

Mali i Robit: Golem, Durres, Shqiperi

Resort Fafa gjendet ne Durres dhe ofron nje pishine te jashtme dhe nje restorant. Akomodimi prane ketij hoteli ju ofron linje interneti falas, TV, ajer te kondicionuar, kuzhine me frigorifer, banjo private. Tek Fafa resort ju do te gjeni nje zone private plazhi, vend per ruajtjen e valixheve dhe nje kopesht femijesh. Struktura ofron parkim falas per te gjithe klientet. Ne qofte se doni te vizitoni vendet perreth mund te shkoni tek Porti i Durresit ( 10 km larg ), Amfiteatri i Durresit. Ky resort gjendet vetem 26 km larg Aeroportit te Tiranes.

Keq,

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe volejbolli

Gjate sezonit te ulet (01/10-31/05) per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Gjate sezonit te larte (01/06-30/09) per rezervimet e anulluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Politika per krevat shtese: Per femijet nga 0-5 vjec eshte falas: Per te tjeret do te paguani 10 Euro per nate