Leonardo

 
hotel rating stars

Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi

Hotel Leonardo ndodhet 9 km nga qendra e Durrësit, nje nga qytetet me te njohura te Shqiperise. Para hotelit gjendet plazhi privat. Hoteli ofron parkim dhe Wi-Fi falas, një restorant, palestër. Të gjitha dhomat dhe suitat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore dhe një kasaforte. Çdo dhome ka një banjo private me dush ose vaskë. Stacioni i autobusit lokal është 20 metra larg. Durrësi është i njohur për Amfiteatrin e tij i cili është 10 km larg. Tirana dhe aeroporti i saj është 35 km nga hotel Leonardo.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Fushe volejbolli

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

 Politika e largimit te vone nga hoteli:

Per largim te vone nga hoteli do tiu meret 50% e shumes se nates