This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Flower and Spa

 
hotel rating stars

Rruga Qemal Stafa, Golem, Durres, Shqiperi

Hotel Flower & spa eshte hapur ne 2016. Eshte nje hotel me 4 yje me nje kapacitet prej 70 dhomash te ndara ne: dhoma standarte, suita junior, suite, dhoma delux dhe dhoma familjare. I rrethuar nga nje park jeshil ky hotel te ofron nje mundesi te madhe per te pushuar ne pishine ndersa femijet tuaj luajne ne kopeshtin qe ndodhet jashte. Kati i pare i perket zones se sherbimit dhe aty gjendet nje restorant luksoz, dy bare, nje qender estetike ne te cilat ofron sherbim nje staf profesionistesh. Salla e konferencave eshte e pajisur me se miri. Disa hapa me larg do te gjeni nje plazh privat renor. Cdo mysafiri i ofrohet parkim falas, linje interneti, TV kabllor ne cdo dhome.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Gazeta falas ne holl
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe volejbolli

Nese anullohet 3 dite perpara ardhjes penalltia ka koston e nje nate qendrimi. Nese nuk anullohet rezervimi penalltia perkon me vleren totale te rezervimit

Check-In: 12:00

Check-Out: 10:30

Politika per largim te vone: 50% e shumes se nates se pare