Fish Land

 
hotel rating stars

Gjiri i Lalzit, Durres, Shqiperi

Hotel Fish Land ndodhet në gjirin e Lalzit Durrës, Shqipëri vetëm 500m larg plazhit të San Pietro. Hoteli ka një restorant mesdhetar, bar / sallë pritjeje dhe 24 apartamente gati për t’u eksploruar dhe per t’ju ofruar kënaqësinë e mikpritjes shqiptare. Një apartament me dy dhoma gjumi ka hapësirë ​​të mjaftueshme për shtretër për fëmijë dhe pajisjet e nevojshme. Dhomat janë të pajisura me lavatriçe, sobë, TV HD me  shumë kanale televizive , Free Wi-Fi, dhe ka edhe shërbim në dhomë. Shëtitja në plazh është rreth 5 min, një shëtitje nëpër një pyll me pisha për të arritur në një plazh me rërë të bardhë. Rëra shtrihet për rreth 400 metra, dhe ishte shumë e pastër. Hoteli jo vetëm që përfshin dhoma të shkëlqyera, por gjithashtu ka dhe restorant të mrekullueshm me prodhime të freskëta  të detit.  Menyja ofronte karkaleca, shishka, peshk të freskët të tëra (lloje të ndryshme), makarona me prodhime deti, midhje, goca deti, molusqe, gaforre, karavidhe etj. Ushqimet e detit ishin aq të freskëta madje klientët mund të zgjedhin vetë peshqit tuaj përpara se të gatuhen. Restoranti ofron dhe një menu të pasur verërash nga Italia, Spanja, dhe gjithashtu disa verëra lokale. Menuja e koktejleve ofrohet një larmi të ndryshme shoqëruar dhe me ëmbëlsira

S'ka Vlerësime

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Parkim Falas
  • Bar
  • Dhomat dhe sherbimet ekstra
  • Televizion
  • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 2orë para mbërritjesdo te behet rimbursim i shumes se plotePër anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjesdo te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00