Dolce Vita

 
hotel rating stars

1 Km larg nga shkembi i Kavajes Golem, Durres, Shqiperi

Në zonën më të bukur të Adriatikut me një sipërfaqe rreth 5000 m2 ngrihet bukur Hotel Dolce Vita. Hoteli ofron një ndërtesë 7-katëshe me 50 dhoma, 4 bare, 3 restorante, piceri, tavernë, sallë konferencash, diskotekë, palestër, parking si dhe një pishinë të mrekullueshme. Në hotel do të gjeni të ndërthurura bukur pamjet e hotelit me gjelbërimin e pafund, kënaqësitë e rehatise me hapësirat e shumta që ai ofron si edhe cilësinë e gatimit me larminë e kuzhinave që ofrojnë restorantet.
Pushimet tek Dolce Vita pushimet do te mbeten në kujtesën tuaj.

Shkëlqyeshëm, 4.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Piano bar
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe volejbolli
 • Fushe e vogel futbolli

Gjate sezonit te ulet  (01/01-15/06 dhe 11/09-31/12) dhe te mesem (16/06-15/07) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (16/07-10/09) per rezervimet e anuluara  të paktën 48 ore para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 ore  para mbërritjes, do te paguhet  shuma totale e nates se pare dhe te dyte.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00