Bleart

 
hotel rating stars

Shkembi I Kavajes, Durres, Shqiperi

Hotel Bleart është vendosur në një nga zonat me te popullore të Durrësit. Hoteli eshte projektuar në mënyrë moderne, vetëm 20 metra nga bregu i detit dhe ka një zonë plazhi private si dhe një pishinë. Restoranti i hotelit ofron specialitete mesdhetare dhe përmban një bar ne tarracë. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar, TV kabllor, një minibar dhe një kasaforte. Mobiluar në mënyrë moderne, këto dhoma ofrojne Wi-Fi falas, banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Disa dhoma ofrojnë ballkon me pamje nga deti. Hoteli gjithashtu ka një klub nate, një kopesht te madh dhe shesh lojërash për fëmijë. Parkimi falas është në dispozicion për të gjithë mysafirët, kurse sherbimi i hekurosjes dhe i lavanderise jane me një kosto shtesë. Qendra e Durrësit eshte 10 km larg dhe aty mund te vizitoni Amfiteatrin e vjetër romak, Kullen Veneciane etj. Porti dhe tragetet jane 5 km larg, ndërsa Aeroporti i Tiranes është 20 km larg.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Gazeta falas ne holl
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije

Per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Femija i pare 0-4.99 vjec akomodohet falas.