Arvi

 
hotel rating stars

Lgj 1. Rr: Taulantia, Durres, Shqiperi

Hotel Arvi eshte i pozicionuar në bulevardin Taulantia, në zonën më të bukur dhe më të populluar të qytetit të Durrësit, ndërtesa 9-katëshe e hotel Arvit ju ofron një pamje të mrekullueshme. Hotel Arvi është ndërtuar në vitin 2002 dhe ofron akomodim të rehatshëm dhe të përshtatshëm si për biznesmenët ashtu edhe për turistët. Ndodhet 1 km nga porti i Durrësit, nga Bashkia dhe qendra e qytetit. Muzeu Arkeologjik dhe Amfiteatri janë vetëm 150 m larg nga hoteli. Në bulevardin Taulantia mund të merrni pjesë në shëtitjen tradicionale të mbrëmjes së qytetarëve durrsake përgjatë bregut te detit.

Shkëlqyeshëm, 4.3/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te jene te gjitha te rimbursuara.Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 15:00

Check-Out: 12:00