This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Adriatik

 
hotel rating stars

Lagja 13, Plazh, Durres, Shqiperi

Një hotel i nivelit të lartë në zemër të bregdetit shqiptar dhe një nga hotelet më të mirë në Durrës. Godina e hotelit është transformuar e restauruar me shije dhe me të gjitha pajisjet më moderne, duke e kthyer atë në një nga hotelet më të mirë në Shqipëri. Mjediset çlodhëse mund të shfrytëzohen për biznes ose pushime, duke shijuar plazhin me rërë të bardhe para hotelit, koktejet e bareve dhe kopshtin me palma përreth një pishine të madhe. Hoteli është gjithashtu një qendër e rëndësishme takimesh ku organizohen shume konferenca lokale, kombëtare dhe ndërkombëtare.

Dhomat
Hoteli ka 69 dhoma, nga të cilat 6 suita, 24 dhoma standarde, 26 dhoma superiore dhe 13 executive. Dhomat janë të ideuara me elegancë dhe të pajisura me mjetet më moderne.

Silver award by Authentic Albania Quality Mark Adriatik Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Shumë mirë, 3.7/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi

Gjate sezonit te ulet (02/01-31/05 dhe 11/09-28/12) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/06-10/09 dhe 29/12-01/01) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00