Divjaka Resort

 
hotel rating stars

Plazh, Divjake, Shqiperi

Divjaka Resort eshte hoteli me i mire ne Divjake. Resorti ndodhet ne nje zone te virgjer te bregdetit te Divjakes e rrethuar me pyll plot gjelberim relaksues dhe perballe saj shtrihet, ne distance 300 m rere, bregu i detit te kalter Adriatik. I konceptuar si një vend që ofron vetëm relaks dhe harmoni pamja që ofron hoteli me ambjentet përreth është nje oaz mahnitës ngado qe vështron. Resorti është i kompletuar me 68 dhoma me të gjitha shërbimet bashkëkohore. Hoteli ofron te gjithë shërbimet që ju kërkoni. Divjaka Resort është bërë sinonim i momenteve të qetësisë shpirtërore dhe i relaksit.

Shkëlqyeshëm, 4.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi
 • Fushe volejbolli
 • Fushe e vogel futbolli
 • Pingpong

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Femijet nga 0-4.99 vjec nuk paguajne.