Summer Dream

 
hotel rating stars

Gonia Perivolo, Dhermi, Shqiperi

Hotel Summer Dream ne Dhermi ofron dhoma me ajër të kondicionuar , Wi-Fi falas dhe ballkone, disa nga të cilat kanë pamje nga deti. I vendosur në plazhin e Drymades, hoteli ka nje restorant ku gatuhen ushqime tradicionale dhe nderkombetare. Hotel Summer Dream është i rrethuar me bimësi mesdhetare. Të gjitha dhomat kane televizor me ekran te sheshte satelitor dhe nje minibar. Cdo dhome ka banjo të pajisur me dush. Parkimi prane hotelit eshte falas dhe cadra e diellit është në dispozicion te çdo klienti. Himara është 25 km nga Hotel Summer Dream.

Shumë mirë, 3.9/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Shezllone cadra falas ne pishine dhe plazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar

Gjate sezonit te ulet (01/05-31/05 dhe 01/09-30/09) per rezervimet e anulluara të paktën 24 ore para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 ore para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Per sezonin e mesem (01/06-30/06 dhe 01/07-31/07) per rezervimet e anulluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/08-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 5 ditë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 5 ditë para mbërritjes, do te paguhet shuma totale e nates se pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00

Nuk shtohen krevate shtese.