Ionian

 
hotel rating stars

Plazh, Dhermi, Shqiperi

Hotel Ionian ofron një restorant që shërben guzhine tradicionale dhe ndërkombëtare. Dhomat jane me ajër të kondicionuar me Wi-Fi falas. Qendra e Dhërmiut është 3 km larg. Parkim falas per klientet. Çdo dhomë ofron një TV kabllor, banjo private me dush, tharëse flokësh. Ju mund të shijoni pamjen e detit nga dhoma. Extra përfshijnë një minibar. Në hotel ju do të gjeni recepsion 24-orë. Hoteli ofron sherbimin e lavanterise si dhe te pastrimit kimik. Parku Kombëtar i Llogarase është rreth 15 km larg, ndërsa qyteti i Himarës është 25 km nga hoteli.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Roje sigurie
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Fushe volejbolli

Gjate sezonit te ulet (01/05-30/06 & 26/08-30/09) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/07-25/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00

Politika per largim te vone: Pas ores 12:00 klienti paguan 50% te cmimit te dhomes.