Hotel Elysium

 
hotel rating stars

Rr. e Ish Kampit te Punetoreve, Dhermi, Shqiperi

Hoteli Elysium është një nga hotelet më të mirë me akomodim luksoz ne Dhërmi. Hoteli eshte I pajisur me një pishinë të madhe në natyrë. Hoteli ofron pamje nga deti dhe është 500 m nga plazhi. Mysafirët mund të gëzojnë një vakt në restorant dhe të përdorin lirshëm parkimin privat të hotelit. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe të pajisur me një TV kabllor me ekran të sheshtë dhe një tavolinë pune. Çdo dhomë është e pajisur me një banjo private. Për komoditetin tuaj, ju do të gjeni tualetin ne dhome si dhe tharëse flokësh. Hotel Elysium ofron WiFi falas në të gjithë pronën. Recepsion i hoteli eshte ne dispozicionin tuaj 24 orë. Shijoni një pije në bar në vend ose shëtitje në kopshtin e harlisur të Elysium-it. Prane hotelit rreth 1 km larg eshte një bar plazhi. Qendra e Dhërmise është rreth 2 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Korfuzit, rreth 100 km larg, dhe është i arritshëm përmes trageteve nga Saranda

S'ka Vlerësime

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare

Check-In: 10:00

Check-Out: 12:00