Drymades Inn

 
hotel rating stars

Plazh, Dhermi, Shqiperi

Hoteli Drymadess Inn eshte ndertuar ne nje nga vendet me te bukura te fshatit piktoresk te Drymadesit ndermjet detit dhe malit. Perbehet prej 14 vilash te mrekullueshme prej druri,( 8 prej të cilave me 2 kate), shumë afër me njëra-tjetren, por edhe aq larg sa të bëjnë të ndiheni më intim. Edhe pse jane imitim i vilave klasike prej druri, aty nuk mungojne objektet moderne. Shumë afër me vilat, përballë detit,  ka një Beach Bar(bar plazhi) dhe nje restorant shumë te mirë ku në çdo moment, ju mund të shijoni nje kafe apo ndonje pije freskuese. Ne asnje vend tjeter nuk do ta përjetoni pamjen qe do keni para syve.
Nje fundjave ne kete hotel do t’ju shplodhe fizikisht dhe emocionalisht. Hoteli eshte me standarte moderne, ajer te kondicionuar, parking, dhoma klasike dhe të rehatshme për çifte dhe familje, ku mund të shijoni privatësinë tuaj etj. Një pishinë moderne do ta beje qendrimin tuaj më të këndshem dhe të rehatshem.

Ju lutem vini re: Minimumi i qendrimit gjate sezonit te larte (11-07 / 31-08) është 7 nete.

Shumë mirë, 3.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Bar
 • Restorant
 • Parkim Falas
 • Roje sigurie
 • Kend interneti
 • Kasaforte ne recepsion
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ballkon
 • Minibar
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Gjate sezonit te ulet (01/01- 31/05 & 01/09- 31/12) për rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Gjate sezonit te larte (01/06 – 31/08) për rezervimet e anuluara të paktën 7 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 7 dite para mbërritjes, do te paguhet shuma totale e natës se pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00