Osumi

 
hotel rating stars

Qender, Corovode, Shqiperi

Hotel Osumi është një hotel i vogël i thjeshtë familjar me nje kapacitet prej 6 dhomash. Ndodhet në sheshin kryesor të Çorovodës, në qendër të zonës së Skraparit. Dhomat dhe strukturat e hotelit janë standarde por të pastra. Ky hotel është i përshtatshëm për udhëtarët aventurierë të cilëve u pëlqen të vizitojnë kanionet e Osumit, ose të bëjnë kanotazh. Ka një tarracë që shikon mbi lumin Osum, ku nuk mbaron asnjëherë rakia e famshme tradicionale e Skraparit.

Shumë mirë, 3.6/5.0

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Parkim Falas
  • Bar
  • Dhomat dhe sherbimet ekstra
  • Televizion
  • Banje me dush

Rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te jene te gjitha te rimbursuara.Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00