Blue Days

 
hotel rating stars

Rruga e Plazhit, Borsh, Sarande, Shqiperi

Shumë pranë Sarandës, në zonën e njohur si fshati turistik i Borshit, ndodhet Hotel Blue Days, vendi më i mirë për qetësi në Rivierën Shqiptare, e nisur fillimisht si nje piceri para 10 vitesh. Dhomat e hotelit janë të mirëmobiluara me kondicioner, tharëse flokësh, tualet, dush, mini bar, TV kabllor, linje interneti, etj. Ndërsa ju luani në fushat sportive, fëmijët tuaj mund të luajnë në këndin e lojërave për fëmijë. Për ju është gjithashtu ne dispozicion edhe nje plazh i mrekullueshëm privat, një shezllon e një motor uji. Përvec komoditeteve në dhomë dhe kohës së kënaqësisë, ju mund të shijoni pak kohë në një nga tre baret ose mund të provoni shijen e pakrahasueshme të ushqimit në një nga dy restorantet, ku mund te shijoni edhe profesionalizmin e picerise me nje tradite 10-vjecare. Stafi profesional eshte ne sherbimin tuaj ne cdo kohe ne kete hotel.

Shkëlqyeshëm, 5.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe volejbolli

During the low season (01/01-30/06 & 01/09-31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-31/08) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00

Politika e femijeve: 0-4.99 vjec falas; mbi 5 vjec paguajne 10 Euro per nate