Alkre

 
hotel rating stars

Rr. Rimi Nane, Borsh, Sarande, Shqiperi

Hotel Alkre është ndërtuar në vitin 2004, duke qenë keshtu hoteli i parë në Borsh. Hoteli ndodhet ne zonen e quajtur “Shkalle”, vetem 100 m larg nga deti, duke ofruar një pamje të mrekullueshme të plazhit. Ky është një hotel familjar, qe ofron cmime konkuruese, i pershtatshem per familje dhe turiste me buxhet te kufizuar. Dhomat kane dekorim te thjeshte dhe modest, por jane te rehatshme.

Shumë mirë, 3.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Fushe volejbolli

Gjate sezonit te ulet (01/05-30/06 & 01/09-10/10) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Politika per krevat shtese: 5 Euro per person