White City

 
hotel rating stars

Bulevardi Republika, Lagja 22 Tetori, Berat, Shqiperi

White City Hotel ne Berat gjendet në një zonë të qetë në qendër të qytetit, pranë Parkut dhe zonës Museale. Të gjitha dhomat në Hotel White City janë te dekoruara në mënyrë elegante dhe moderne. Ato jane te pajisura me ajër të kondicionuar dhe te mobiluara me TV satelitor, minibar ,telefon, Wi-Fi dhe parkim falas. Recepsioni është i hapur 24 orë në ditë. Bare të shumta, kafene dhe restorante mund të gjendet vetëm disa hapa larg, në qendër të qytetit. Qyteti i Vjetër dhe Kështjella mund të arrihet brenda pak minutash në këmbë. Recepsioni mund t'ju ndihmojë të organizoni udhëtime të ndryshme dhe ekskursione. Stacioni i autobusave ndodhet pak minuta larg hotelit.

Shkëlqyeshëm, 5.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

 Politika per krevate shtese: Per femijet eshte falas