Tomorri

 
hotel rating stars

Qender, Berat, Shqiperi

Hotel Tomorri, ose "Turizmi" ishte i vetmi hotel në qytet gjatë periudhës së regjimit komunist, i cili përdorej nga ata pak turistë të huaj apo qeveritarë të lartë që vinin për takime pune në qytetin muze. Arkitektura është e tipit komunist dhe rreth e përqark hotelit ka palma të mëdha. Ndërtuar në vitin 1975, hoteli ka 30 vjet eksperiencë në shërbimin e hotelerisë, ndaj mund ta beje qëndrimin tuaj sa me te këndshëm dhe komod. Ne fillim u rikonstrukturuan dhomat ndërsa në verën e vitit 2006 u rikonstruktuan totalisht, recepsioni, bari dhe restoranti. Pamja e lagjeve të Mangalemit dhe Gorricës nga tarraca në katin e fundit është e mrekullueshme.

Dhomat
Hoteli është i madh dhe ka rreth 52 dhoma, nga të cilat, 40 janë dyshe, 9 dopjo dhe 3 suita.

Shkëlqyeshëm, 4.3/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • dhome per bagazhet
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00