Rezidenca Desaret

 
hotel rating stars

Rr. Kala, Berat, Shqiperi

Ndodhet në lagjen mesjetare të Beratit dhe nga ai mund të shihen Xhamia e Mbretit dhe në krah të saj Teqja Bektashiane. Është një hotel i ndërtuar në vitin 2004 i cili ruan arkitekturën karakteristike të ndërtesave të vjetra në zonën përreth. Ka një kapacitet të limituar prej 5 dhomash pjesa më e madhe e te cilave ofrojnë pamje të mrekullueshme të lagjeve të vjetra të Mangalemit dhe te Gorices me shtëpitë e bardha të ndërtuara njëra mbi tjetrën. Hoteli ofron dhoma me hapësirë të dekoruara bukur si dhe një restorant që ofron një kuzhine të shkëlqyer shqiptare dhe italiane.

Dhomat
Hoteli ka 5 dhoma, 2 dopjo dhe 3 treshe.

Shkëlqyeshëm, 4.6/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Per rezervimet e anuluara  të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00