Portik

 
hotel rating stars

28 Nentori, Antipatre Street

Hoteli Portik në Berat është një nga hotelet më të mirë në qytet. Hoteli ofron akomodim me 4 yje dhe ka një bar, një sallë pritjeje të përbashkët dhe një tarracë, gjithashtu pjese te hotelit janë një restorant, recepsioni dhe shërbim në dhomë 24 orë, WiFi falas në të gjithë hapesieren e hotelit. Parkim private falas është në dispozicion. Hoteli gjithashtu ofron biçikleta me qira për mysafirët që duan të eksplorojnë zonën përreth. Dhomat jane te pajisura me ajër të kondicionuar, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një frigorifer, një kazan, dush, tharëse flokësh dhe një tavolinë. Në hotel të gjitha dhomat kane gardërobë dhe një banjo private. Hotel Portik ofron një bufe ose mëngjes vegjetarian.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00