Pasarela

 
hotel rating stars

Rr. 28 Nentori, Berat, Shqiperi

Hotel Pasarela gjendet në qytetin e Beratit. Çdo dhomë ofron ajer te kondicionuar, një minibar, Wi-Fi falas, nje frigorifer, banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Sherbimet extra përfshijë divan, një tavolinë shkrimi dhe krevat. Në Hotel Pasarela ju do të gjeni recepsion 24-orë, një bar dhe nje restorant. Ofrohet parkim falas per klientet.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Femija i pare 0-4.99 vjec akomodohet falas.