Osumi

 
hotel rating stars

Lagja Mangalem, Berat, Shqiperi

Një shtëpi karakteristike e Beratit, në lagjen e Mangalemit, ne qendren historike te qytetit, është shndërruar me mjeshtëri në një hotel. Hotel Osumi kombinon traditën e vjetër të qytetit historik me te rene dhe modernen. Hotel Osumi është në dispozicionin tuaj, duke ofruar mikpritjen në dhoma të rehatshme shumë komode që flasin për traditën dhe historinë, me të gjitha komoditetet e një shtëpie normale. Nëse jeni duke kërkuar për një qëndrim të këndshëm dhe relaksues, ose thjesht pushime, Hotel Osumi është vendi i duhur!

Shkëlqyeshëm, 4.6/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00