Onufri

 
hotel rating stars

Rruga Mihal Komeno, 5001 Berat, Albania

Hotel Onurfi është një nga hotelet më të mirë në Berat. Hoteli ofron akomodim me 4 yje, ka një sallë pritjeje të përbashkët, një bar dhe nje ambjent ngrënie. WiFi falas është i aksesueshem në të gjithë pronën. Në hotel, dhomat jane te pajisura me një tavolinë, një TV me ekran të sheshtë me kanale kabllori dhe një gardërobë. Çdo dhomë eshte e pajisur me një banjo private me dush. Pajisjet e tualetit dhe një tharëse flokësh janë gjithashtu ne ambjentet e tualetit. Te ftuarit në Hotel Onufri mund të shijojne një mëngjes kontinental. Restoranti ne hotel shërben gatime a la carte dhe eshte i secializuar në kuzhinën mesdhetare.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Salle konference
 • dhome per bagazhet
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Minibar
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00