Kaceli

 
hotel rating stars

Kombinat,Berat,Shqiperi

Hotel Kaceli gjendet në qytetin e Beratit. Mysafiret mund të shijojne barin, linje interneti Wi-Fi falas, restorantin, parkim falas. Çdo dhomë është e pajisur me ajer te kondicionuar, TV me ekran të sheshtë, vend ndjenjeje dhe banjo private me te gjitha pajisjet. Hoteli gjithashtu ofron makina dhe biçikleta me qira.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Transport falas per ne qender te Qytetit
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00

Fëmijët deri në 6 vjec janë pa pagesë