Guesthouse Kris

 
hotel rating stars

Kala Berat, Berat, Shqiperi

Guesthouse Kris gjendet ne qender te Kalase se Beratit, e rrethuar nga shume vende historike perfshire ketu edhe Museun Etnografik. Nga hoteli ju mund te shihni pamje te qytetit, te lumit Osum dhe te malit Shpiragu. Cdo dhome ju ofron TV, ajer te kondicionuar, linje interneti, frigorifer, banjo private. Recepsioni eshte 24 ore. Guesthouse Kris ofron edhe kopesht per femije. Per klientet e hotelit parkimi eshte falas.

Shkëlqyeshëm, 4.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Mikrovale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas.