Grand White City

 
hotel rating stars

Rr. Antipatrea, Berat, Shqiperi

Hotel Grand White City gjendet afer zones historike te Beratit. Linja e internetit Wi-Fi është falas në dispozicion. Çdo dhomë këtu eshte e pajisur me ajer te kondicionuar, një TV, një frigorifer, banjo private. Nga dhoma ju mund të shijoni pamjen malore dhe pamjen e kopshtit. Në hotel Grand White City ju do të gjeni recepsion 24-orë. Objektet e tjera të struktures përfshijnë një sallë pritjeje, vend per ruajtjen e valixheve dhe një kend lojerash për fëmijë. Per klientet ofrohet parkim falas.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 15 ditë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 15 ditë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Femija i pare 0-9.99 vjec akomodohet falas.