Castle Park

 
hotel rating stars

1.5 km nga Ura e Gorices, Berat, Shqiperi

Ne nje atmosfere te mrekullueshme, mes pishave te larta ne ajrin e paster, ky kompleks turistik ofron nje mundesi unike per nje fundjave larg stresit por dhe per pushime te shkurtera. Ne parkun rreth hotelit, ka tenda prej kashte dhe rreth 126 stola ku ju mund te uleni e te shijoni ushqim te zgares dhe pije. Te tre tarracat e ketij kompleksi ofrojne nje pamje te mrekullueshme te qytetit te lashte dhe modern. Parku i lojerave dhe kopshti zologjik jane nje tjeter mundesi e kendshme per familjaret. Vizitoret mund te luajne futboll, basketboll, ose tenis ne fushat e posacme. Castle Park eshte nje nga qendrat e pakta turistike qe kombinon mjaft mire rehatine me nje varietet te pasur sportesh dhe aktivitetesh.

Silver award by Authentic Albania Quality Mark Castle Park Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark
Albanian spirit award by Authentic Albania Quality Mark Castle Park Hotel is honoured Albanian Spirit Award by Authentic Albania Quality Mark
Albanian Cuisine award by Authentic Albania Quality Mark Castle Park Hotel is honoured Albanian Cuisine Award by Authentic Albania Quality Mark

C'ka, 2.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Transport falas per ne qender te Qytetit
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Gjate sezonit te ulet (01/01-31/03 & 01/09-31/12) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/04-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Politika per krevate shtese : 10 Euro per person