Bujtina Kodiket

 
hotel rating stars

Rr. Kostaq Stefa, Berat, Shqiperi

Bujtina Kodiket, ndodhet ne Lagjen Mangalem. Nga hoteli shikohet lagjia Gorica, e cila mund te arrihet ne kembe per 5 minuta. Gjithashtu ne pese minuta me kembe nga bujtina mund te shkosh edhe ne lagjen Kalaja e njohur per 40 kishezat e saj te vjetra, disa prej tyre te pikturuara nga Onufri dhe i biri. Bujtina Kodiket eshte nje shtepi e gurte karakteristike beratase e kthyer ne hotel me kater dhoma shume te bukura dhe te arreduara ndryshe nga njera-tjetra. Bujtina ofron sherbim 24 ore, linje telefoni dhe interneti, mengjes te perfshire ne cmimin e dhomes, nje dyqan te vogel dhuratash me produkte artizanale te zones, sherbim dado/babysitter nga edukatore profesioniste (perkundrejt tarifes) si edhe traditen mikepritese 2400- vjecare te qytetit.

Shkëlqyeshëm, 5.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Tharese flokesh
 • Pajisje tualeti personale

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00