Belgrad Mangalem

 
hotel rating stars

L. Mangalem, Berat, Shqiperi

Hotel Belgrad ndodhet në Berat, vetëm 2 minuta në këmbë nga Qyteti i vjetër. Hoteli ka një bar dhe linja e internetit Wi-Fi është falas në dispozicion të gjithe mysafireve. Çdo dhomë eshte e pajisur me: TV, ajer te kondicionuar, banjo private, dush, tharëse flokësh. Nga dhoma ju mund të shijoni pamjen e qytetit. Në Hotel Belgrad Mangalem ju do të gjeni recepsionin 24-orë. Hoteli ka një sallë pritjeje të përbashkët dhe nje vend per ruajtjen e valixheve. Kalaja e Beratit mund të arrihet në vetëm 500 metra larg. Hoteli ofron parkim falas. Klientet mund të vizitojnë Parkun Kombëtar të Tomorrit qe ndodhet 60 km larg.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 15:00

Check-Out: 11:00

Politika per femijet: nje femije 0-4.99 vjec akomodohet falas.