Belagrita Palace

 
hotel rating stars

Rruga Antipatrea, 5001 Berat, Shqipëri

Belagrita Palace ndodhet në hyrje të qytetit të UNESCO-s në Berat dhe është një hotel luksoz me 4 yje. Ofron dhoma moderne dhe të rehatshme për të shijuar pushimet tuaja. Çdo dhomë ka një tavolinë, një televizor të sheshtë, një tavolinë, ajër të kondicionuar, një dollap dhe një banjo private. Recepsioni është 24 orë në dispozicion të klientëve. Kalaja e Beratit ndodhet 3.1 km nga hoteli.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Telefon ne banje

Rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes do të rimbursohen plotësisht.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00

Çmimi për një krevat shtesë është 10 euro.