Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland
Hotel Nais hotel stars
Lagjia nr 1, Bulevartdi EPIDAM, 46 Durres, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve 4.5/5.0 - Shkelqyeshem (31 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomave: Konfirmuar hotel availability
Mberritja: 12:00
Largimi: 11:00
HARTA E HOTELIT
hotel nais durres room
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais, Durres, Albania

I pozicionuar në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin "Epidamni, afër portit, Muzeut Etnografik “Aleksandër Moisiu” , Amfiteatrit Roman, Kullës Veneciane ,Muzeut Arkeologjik si dhe zones administrative,Hotel Nais ju mirëpret në një ambient plot sharm dhe elegancë.Kjo eshte nje ndertese e vitit 1930,shtepi dhe zyre e avokatit te njohur" H.Myshketa", qe mbart vlera te medha historike .Per tju kthyer tradites se mikpritjes te kesaj familje ne shenje respekti e kujtimi ,u ristrukturua në vitin 2000 dhe mori emrin Hotel Nais. Gjate qëndrimit në hotel do të gjeni një shërbim dhe mikpritje të standardit të lartë nga nje personel i kualifikuar e korrekt.Dhomat Ka 16 dhoma, 7 dopjo, 7 dyshe dhe 2 suita.

Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim Falas
Bar
Recepsion te hapur 24-ore
Kend interneti
Ashensor
Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
Sherbim ne dhome
Salle konference
Dhome takimi
Sherbime per takime biznesi
dhome per bagazhet
Ture
ATM
Shkembim valute
Sherbim lavanderie
Gazeta falas ne holl
Baby siter me pagese
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Banje me dush
Krevat per femije
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Abazhur
Ballkon
Televizor satelitor
Televizion
Tharese flokesh
Minibar
Telefon
Tavolina pune
Ju lutem plotesoni te dhenat e rezervimit:
 
Mberritja
Open the calendar popup.
Largimi
Open the calendar popup.
 

 

 
Politika Anullimit

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.
Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: