Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland

Hotele ne Durres


  • Foto nga Hotele ne Durres, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Durres, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Durres, Shqiperi
Më poshtë ju prezantojmë një sërë hotelesh në qytetin dhe plazhin e Durrësit. Durrësi ndodhet në bregun perëndimor të Shqipërisë përgjatë detit Adriatik. Ndodhet rreth 39 km nga Tirana dhe 30 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Është një nga qytetet më të mëdha si dhe porti më i madh në Shqipëri. Është gjithashtu një nga qytetet më të vjetër, plot me histori që daton nga viti 627 p.e.s. Në Durrës mund të vizitoni: Amfiteatrin, Muzeun Arkeologjik, rrënojat e mureve rrethues, kullën mesjetare, vilën e Mbretit Zog etj.

Hotel Nais, Durres, Albania
Nais Stars Hotel Nais
Lagjia nr 1, Bulevartdi EPIDAM, 46 Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (31 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin "Epidamni, afër portit, Muzeut Etnografik “Aleksand ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Nais Beach, Durres, Albania
Nais Beach Stars Hotel Nais Beach
Lgj. Nr.1, Rr. Taulantia, Brryli Curilave, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (9 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Nais Beach - Tradita vazhdon… Hoteli Nais Beach eshte vazhdim i nje tradite familjare tashme te njohur te Hotel N ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Bel Conti, Durres, Albania
Bel Conti Stars Hotel Bel Conti
Lgj. 13, Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Ndërtuar në vitin 2002, gjithmonë duke ndryshuar dhe përmirësuar në fushën e turizmit për tu përshtatur me tregun dhe k ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Nga Mali
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Arvi, Durres, Albania
Arvi Stars Hotel Arvi
Lgj 1. Rr: Taulantia, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.3/5.0 (3 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar në bulevardin Taulantia, në zonën më të bukur dhe më të populluar të qytetit të Durrësit, ndërtesa 9-katë ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel AS, Durres, Albania
AS Stars Hotel AS
Rr. Kompleksit, (SH4) Plepa-Golem, Golem, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (12 Vleresime)
Hotel Rating

Ky hotel ka një vendndodhje të shkëlqyer në plazhin e Golemit dhe ndodhet 20 minuta nga aeroporti. Ka pamje spektakolar ... me teper
Nga € 34.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 34.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person.Hotel Adriatik, Durres, Albania
Adriatik Stars Hotel Adriatik
Lagja 13, Plazh, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.8/5.0 (14 Vleresime)
Hotel Rating

Një hotel i nivelit të lartë në zemër të bregdetit shqiptar dhe një nga hotelet më të mirë në Durrës. Godina e hotelit ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Villa Belvedere, Durres, Albania
Villa Belvedere Stars Hotel Villa Belvedere
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.2/5.0 (4 Vleresime)
Hotel Rating

Është një ndër hotelet e para të ndërtuar në zonën e plazhit të njohur si Shkëmbi i Kavajës, afër Durrësit. Ky hotel fi ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Resort Fafa, Durres, Albania
Resort Fafa Stars Hotel Resort Fafa
Mali i Robit: Golem, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Resort Fafa ... me teper
Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Iliria Internacional, Durres, Albania
Iliria Internacional Stars Hotel Iliria Internacional
Lagja 13, Plazhi Iliria, Durrës, Shqipëri
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Iliria Internacional ndodhet 7 km nga qendra e Durrësit ,ka një plazh privat me rërë dhe cadra. Restoranti shërb ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Kompleksi Turistik Tropikal, Durres, Albania
Kompleksi Turistik Tropikal Stars Hotel Kompleksi Turistik Tropikal
Lagja 13, Plepa, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
2.8/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Tropikal Resort është një kompleks në zonën e plazhit të Duruesit, e njohur si Plepat. Hoteli mbulon një territor ... me teper
Nga € 24.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 24.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Dolce Vita, Durres, Albania
Dolce Vita Stars Hotel Dolce Vita
1 Km larg nga shkembi i Kavajes Golem, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (19 Vleresime)
Hotel Rating

Në zonën më të bukur të Adriatikut me një sipërfaqe rreth 5000 m2 ngrihet bukur Hotel Dolce Vita. Hoteli ofron një ndër ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe standarte Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 person.Hotel Palace and SPA , Durres, Albania
Palace and SPA  Stars Hotel Palace and SPA
Lagja 13, Rr.Pavaresia, Plazhi Apollonia, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Palace Hotel & Spa është një hotel luksoz me 5 yje në Durrës. Ai është i vendosur në një zonë të shkëlqyer, në bregdeti ... me teper
Nga € 48.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 48.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Leonardo, Durres, Albania
Leonardo Stars Hotel Leonardo
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Leonardo ndodhet 9 km nga qendra e Durrësit ,perpara hotelit ndodhet plazhi privat. plazhin e tij Hoteli ofron pa ... me teper
Nga € 62.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 62.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Oaz, Durres, Albania
Oaz Stars Hotel Oaz
Golem, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.5/5.0 (10 Vleresime)
Hotel Rating

Ky është një hotel i ndërtuar në brigjet e Adriatikut, dhe ndodhet 500 m larg nga “Shkëmbi Kavajës”. Një hotel me arkit ... me teper
Nga € 28.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 28.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi dhomes treshe per 1 person.Hotel Bleart, Durres, Albania
Bleart Stars Hotel Bleart
Shkembi I Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Bleart është vendosur në një nga zonat me te popullore të Durrësit. Hoteli eshte projektuar në mënyrë moderne d ... me teper
Nga € 38.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 38.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personRezervimi

Shqiperia ne Foto

Shqiperia ne VideoMoti ne Shqiperi
Click for Tirana, Shqipëria Forecast

Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: