Holiday

 
hotel rating stars

Qender, Velipoje,Shqiperi

Hotel Holiday ofron pushime cilësisore dhe moderne. Ketu ju mund të gjeni më të mirën për pushimet e verës me familjen tuaj. Kushtet janë shumë cilësore në të gjitha aspektet, duke filluar nga shërbimet për dhoma dhe kuzhina. Në Hotel Holiday mund të gjeni dhoma cilësore me pamje nga deti dhe nga rruga kryesore. Dhomat janë të pajisura me të gjitha strukturat moderne.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Sherbim ne dhome
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Telefon

Gjate sezonit te ulet (01/01- 31/05 & 01/09- 31/12) për rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Gjate sezonit te larte (01/06 – 31/08) për rezervimet e anuluara të paktën 7 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 7 dite para mbërritjes, do te paguhet shuma totale e natës se pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Cmimi i mengjezit eshte 2 euro per person