Vila 60

 
hotel rating stars

Rr. Fadil Rada, Nr. 60, Tirane, Shqiperi

Hotel Vila 60 ndodhet 350 metra nga qendra e Tiranës. Hoteli ofron Wi-Fi, parkim falas dhe ajër të kondicionuar ne cdo dhome. Të gjitha dhomat kanë TV satelitor, minibar, tavolinë shkrimi, banjo private me dush, tharëse flokësh. Recepsioni është i hapur 24 orë në ditë dhe ofron sherbimin e lavanderise dhe te hekurosjes. Mëngjesi është stil " a bufe ", ndërsa menuja e restorantit përfshin specialitete të kuzhinës ndërkombëtare dhe tradicionale. Mysafirët mund të pushojnë në oborrin e hotelit.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas.