Victoria

 
hotel rating stars

Rr. Dibres, Ndertesa 331, Hyrja 1, Tirane, Shqiperi

Victoria Hotel është një hotel ndërkombëtar, i themeluar në vitin 1999 në Tiranë, Shqipëri. Ky eshte nje hotel me 4 yje, që ofron jo vetëm akomodimin, por mikpritje, e cila le mbresa tek cdo vizitor. Victoria Hotel është një përzierje e tradicionales dhe modernes, nje stil, i cili kënaq nevojat e çdo vizitori. Ai ka 19 dhoma, të cilat përfshijnë gjithashtu një suitë. Facilitetet e hotelit janë bere nga veprat e piktorëve tradicionale dhe bashkëkohore shqiptare dhe artistë. Objektet përfshijnë një bar të mbyllur dhe të hapur, restorant me gatime tradicionale, Wi-Fi falas, dhoma takimesh, 24-orë recepsion, parkim falas, etj.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Piano bar
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale

Anulimi i rezervimit behet 24 ore para dates se mberritjes deri ne oren 14:00. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00