Te Stela Resort

 
hotel rating stars

Autostrada Tirana-Durres, Km. 7, Tirane, Shqiperi

Resort Te Stela ndodhet në autostradën Tiranë-Durres, km i 7-te nga Tirana. Është një resort ku ju mund të gjeni gjithcka qe keni nevojë për t'u relaksuar: hotel i këndshëm, pishinë, restorant në kopësht, dhe shume struktura të tjera spa. Dhomat janë të pastra, të dekoruara e te mobiluara bukur, me TV, ballkon, ajër të kondicionuar, internet WI-FI, parkim falas dhe shumë struktura sportive. Ushqimi është i mrekullueshëm dhe ju mund të shijoni edhe një birrë në kopësht. Ky resort turistik është hapur në 2009 dhe është pronë e kompanisë "Birra Stela".

Shkëlqyeshëm, 4.7/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Piano bar
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 12:00