Select City Center

 
hotel rating stars

Rr. 4 Deshmoret, Tirane, Shqiperi

Hotel Comfort II gjendet ne Tirane, rreth 1,3 km nga qendra, Sheshi Skenderbej. Hotel Comfort eshte i pozicionuar ne menyre perfekte prane shetitores te qytetit, zones se bisnesit dhe asaj tregtare. Me arkitekturen e tij unike hotel Comfort ka pershtatur elegancen me thjeshtesine dhe kerkesat e klienteve. Hoteli ofron 13 dhoma dyshe dhe teke, te gjitha standart dhe te papërshkueshme nga zëri. Recepsioni 24 ore eshte gjithmone i predispozuar per t’ju dhene informacione te ndryshme. Vende te ndryshme historike dhe bukurite e Tiranes mund t'i zbuloni me nje taksi, i mundshëm me nje cmim te vogel.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Politika per krevate shtese: Cmimi per krevat shtese ne dhome dopio 5 Euro.