SarOtel

 
hotel rating stars

Rr. Kostandin Kristoforidhi, Nr. 1, Tirane, Shqiperi

Hotel SarOtel gjendet në qendër të Tiranës, vetëm një hap larg nga Sheshi Skenderbej. Hotel Sar'Otel ofron një bar, Wi-Fi dhe parkim falas. Të gjitha vendet me kryesore, restorante dhe bare mund të arrihen në vetëm disa hapa. Sauna dhe hamami janë në dispozicion në një dhomë shtesë. Sar'Otel është i mobiluar në mënyrë moderne dhe të mirë. Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV, ajër të kondicionuar, një minibar, një tavolinë shkrimi, banjo private. Shumica e dhomave ofrojnë edhe një ballkon. Afer hotelit ndodhet nje restorant qe shërben gatime ndërkombëtare dhe shqiptare. Aeroporti i Tiranes është 18 km larg.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Piano bar
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Femijet deri ne 6 vjec akomodohen falas. Mbi 6 vjec do te paguhet 10 Euro per person.