This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Propaganda Hostel

 
hotel rating stars

Rr. Pjeter Bogdani, Nd. 5, Kt. 2, Tirane, Shqiperi

Hostel Propaganda ndodhet 1 km nga qendra e Tiranës dhe Sheshi Skënderbej. Hostel Propaganda ofron Wi-Fi falas. Shume kafene dhe restorante janë vetëm disa hapa larg. Dhomat kanë banjo private, ndërsa klientet që qëndrojnë në dhoma te perbashketa kane banjo të përbashkët. Recepsioni ne hostel Propoganda eshte 24 ore. Një kuzhinë e përbashkët me një vend ngrënie dhe një sallë pritjeje te përbashkët janë në dispozicion të klienteve. Shërbime të tjera të ofruara përfshijnë vendin per ruajtjen e valixheve dhe shërbimin e hekurosjes.

Shkëlqyeshëm, 4.7/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Tharese flokesh
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Mikrovale

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 15:00

Check-Out: 11:00

 Politika per largim te vone: Deri ne oren 16:00pm paguhet 5 Euro pas ores 16:00 paguhet nata e plote