Patricia

 
hotel rating stars

Rruga Fortuzi 35, Tirane, Shqiperi

Hotel Patricia është e vendosur 500 metra nga qendra e Tiranës. Ajo ofron një bar dhe restorant që shërben specialitete italiane dhe shqiptare, Wi-Fi dhe parkim falas. Të gjitha dhomat janë te pajisura me ajer të kondicionuar dhe TV. Dhomat janë të dekoruara në mënyrë individuale dhe te projektuara nga një arkitekt i njohur shqiptar. Çdo dhomë është e pajisur me një tavolinë dhe karrige dhe ofron orendi moderne. Muzeu Kombëtar Shqiptar gjendet vetem disa hapa, ndërsa Mali i Dajtit gjendet 6 km nga Tirana.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Bar
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Telefon

Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas. Femijet 5-12.99 vjec perfitojne 50% ulje