Nirvana

 
hotel rating stars

Rr. Edit Durham, Nr. 96/2, Tirane, Shqiperi

Hoteli Nirvana ndodhet pak metra larg nga qendra e Tiranës. Është një vend ideal si për turistet ashtu edhe per njerëzit e biznesit. Bar-restoranti ofron një kuzhine shumë të pasur, ku gjithë pjatat përgatiten me produkte të fresketa. Mund te shijohen pjata te vecanta te kuzhines tradicionale shqiptare dhe italiane te shoqëruara me verë cilësore. Gjithë dhomat janë të mobiliuara me stil. Në hotel ka një koleksion me më shumë se 300 piktura që mund te admirohen nga klientet.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Politika per krevate shtese = 10 Euro per nate