Green

 
hotel rating stars

Vaqarr, Tirane, Shqiperi

Miresevini ne Hotel Green  nje nga hotelet me prestigjioze me tre yje ne Tirane.
Me arkitekturen e tij unike Hotel Green eshte i projektuar në mënyrë origjinale, me pajisje bashkekohore  ku kombinohet në mënyrë perfekte eleganca dhe thjeshtësia e një ndërtimi klasik duke krijuar keshtu nje atmosferë terheqese e relaksuese. Hotel Green gjendet ne periferi te Tiranes, buze rruges nacionale Tirane-Durres (Plepa).
Per shkak te mikpritjes se tij eshte gjithashtu i njohur edhe si pike referimi. Hotel Green  u ofron klientëve te tij nje mikpritje  te jashtëzakonshme. Per te zbuluar historine dhe bukurine e Tiranes, hoteli ju ofron sherbimin Taxi te personalizuar.  Salla moderne e mbledhjeve ofron shume struktura te rehatshme.

Ju lutemi vini re: Çmimi i dhomës përfshin transferimin pa pagese  nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës deri ne Hotel Green. Kjo ofertë është e vlefshme vetëm pasi të ketë përfunduar pagesa e hotelit, dhe në qoftë se ju dërgoni me e-mail detajet e sakta te  fluturimit ( numrin e fluturimit dhe kohën e mbërritjes). Një nga shoferët e hotelit do të jetë në pritje për ju me një shenjë "Hotel Green". Ju duhet vetem t'i tregoni kuponin shoferit.

Shumë mirë, 3.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Trasferte aeroporti falas
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Tavolina pune

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00