Firenze

 
hotel rating stars

Blv Zogu I; Nd.22; H.7, Tirane, Shqiperi

Ky hotel i kendshem i ndertuar ne vitin 2003 ndodhet ne qender te Tiranes. Dhomat jane rehatshme me mobilim elegant dhe disa prej tyre kane ballkone me pamje nga bulevardi “Zogu I”. Sherbimi i kujdesshem, atmosfera mikpritese sigurojne per vizitoret nje qendrim te kendshem. Fasada e rikonstruktuar se fundmi e ben hotelin shume terheqes. Per te ftuarit qe preferojne nje hotel modern shume afer qendres dhe me cmime te arsyeshme, Hotel Firenze eshte nje zgjedhje e mire.

Dhomat
Hoteli ka 7 dhoma, 6 dopjo dhe 1 dyshe.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00