Europa

 
hotel rating stars

Rr.Myslym Shyri, Tirane, Shqiperi

Hotel Europa ndodhet vetëm pak metra larg nga një prej rrugëve më të famshme të Tiranës për dyqanet e shumta, Rr. “Myslym Shyri”. Ofron një akomodim të pastër dhe të rehatshëm. Vendndodhja e tij afër qendrës, disa minuta nga sheshi Skënderbej, muzeve dhe monumenteve, dyqaneve të modës si dhe çmimi i arsyeshëm e bëjnë këtë hotel një zgjedhje të mirë për udhëtaret buxhetorë.

Dhomat
Hotel Europa ofron nje total prej 16 dhomash prej te cilave 5 jane dyshe me krevate te ndare, 7 matrimoniale, 2 teke dhe 2 suita.
Kujdes: Çmimi më i lirë për dhomë teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomes më të vogel me vetëm një krevat tek.

Shumë mirë, 3.9/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Bar
 • Parkim Falas
 • Internet Wireless falas
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Ballkon
 • Televizion

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00