Rose Garden

 
hotel rating stars

Rr. Justin Godard, Nr. 18, Shkoder, Shqiperi

Hotel Boutique Rose Garden ndodhet ne pjesen historike te Shkodres, ne nje vile te bukur te restauruar prane Sheshit te Papa Gjon Palit te II dhe eshte pak hapa larg Pedonales, Qendres Historike si dhe atraksioneve te tjera te Shkodres. Oborri i kendshem rreth viles, nje detaj qe bie ne sy ne shtepite tradicionale te Shkodres te famshme per kopshtet sharmante, ofron nje vend te qete per te shijuar kafene dhe vaktet e juaja apo per t'u relaksuar duke lexuar nje liber.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kopsht
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas.