Saranda International

 
hotel rating stars

Km 2 Sarande-Ksamil, Sarande, Shqiperi

Saranda International Hotel ndodhet 1,5 km larg qendra e qytetit. Te gjitha dhomat jane me ajër të kondicionuar ,Wi-Fi falas, TV LCD kabllor dhe ballkon. Shumica e dhomave ofrojnë pamje direkt nga deti. Per femijet është në dispozicion nje park lojerash. Parkim falas eshte per te gjithe klientet. Gjithashtu Hotel Saranda International ofron plazhin e tij privat si dhe barin ne plazh. Cadrat e plazhit dhe karriget janë pa pagesë. Qyteti i lashtë i Butrintit ndodhet 20-minuta larg.

Mirë, 2.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe volejbolli

GGjate sezonit te ulet (01/01- 30/06 & 01/09- 31/12) për rezervimet e anulluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Gjate sezonit te larte (01/07 – 31/08) për rezervimet e anuluara të paktën 7 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 7 dite para mbërritjes, do te paguhet shuma totale e natës se pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00