Blue Sky

 
hotel rating stars

Km I 2-te Sarande - Butrint, Kanali i Cukes, Sarande, Shqiperi

Ne ju ofrojme pamje te mahnitshme te bregdetit Jon dhe ishullit te Korfuzit. Imagjinoni te jeni duke u relaksuar ne dhomen tuaj ndersa shikoni reflektimin e ngrohte te diellit ne ujin e kristalte te detit Jon. Me nje distance shume te shkurter nga Qyteti i Sarandes ne drejtim te Ksamilit ju nuk do ndjeni merzitje ne shoqerine tone. Hoteli jone, i arreduar ne menyre elegante i rrethuar nga nje mireseardhje e ngrohte, ka nje restorant panoramik me ushqim te shkelqyeshem dhe cilesor, ku perdoren vetem produkte te fresketa per gatimin e specialiteteve lokale apo rajonale. Çdo dhome ne Blue Sky eshte e pajisur me ajer te kondicionuar, TV satelitor ekran te sheshte, garderobe, tavoline, mini bar, banjo private me dush dhe nje ballkon te mobiluar me pamje nga deti apo mali.Stafi yne professional do te kete kenaqesine t’ju ndihmoje te kordinoni eventin tuaj te radhes, te zbuloni cilesin e sherbimit tone dhe se si ne mund ti shnderrojme pushimet tuaja ne kujtime te paharrueshme!

Shumë mirë, 3.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Gjate sezonit te ulet per rezervimet e anulluara të paktën 7 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 7 dite para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 10 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 10 dite para mbërritjes, do te paguhet nata e pare

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas kur perdorin krevatet ekzistues ose krevat per femije