Vila Blu

 
hotel rating stars

Lgj.Stefanel, Himare, Shqiperi

Hotel Vila Blu gjendet ne Himare. Nga dhomat e hotelit ose nga tarraca e barit hoteli te ofron pamje mbreselenese te gjirit te Himares dhe te detit. Te gjitha dhomat e hotelit jane te pajisura me te gjitha komoditetet e mundshme: mini frigorifer, TV kabllor etj. Secila dhome ka ballkonin e saj dhe ofron pamje te mrekullueshme te gjirit te Himares dhe te kodrave te ullinjve perreth. Vila Blu ofron edhe linje interneti ne te gjithe strukturen.

Shumë mirë, 3.3/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Gjate sezonit te ulet (01/01-30/06 & 01/09-31/12) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte(01/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00