Stolis

 
hotel rating stars

Potam, Himare, Shqiperi

Hotel Stolis gjendet ne qytetin e Himares, ne plazhin e Potamit. Pamje te mrekullueshme te gjirit te Himares ne agim dhe ne perendim te diellit mund te shijohen nga te gjitha dhomat ose nga tarraca e barit. Hoteli ka 10 dhoma me te gjitha komoditetet e mundshme: minifrigorifer, TV kabllor etj. Cdo dhome ka ballkonin e saj qe ofron pamje te mrekullueshme te gjirit te Himares dhe te kodrave te gjelbera perreth. Prane hotelit ka shume struktura qe mund te vizitohen si p.sh. qendra e qytetit me lokalet tradicionale dhe dyqanet e dhuratave, kalaja 2000-vjecare, kisha ortodokse, plazhi i famshem i Llamanit qe eshte vleresuar si “Plazhi me i mire” ( cmim i New York Times ne qershor te 2011-es ), uji kristal i plazhit te Livadhit me klubet e tij te plazhit dhe restorantet etj.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Gjate sezonit te ulet dhe mesem (01/04-14/07 & 01/09-31/10) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (15/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

  Femijet deri ne 4 vjec jane falas!