Olivio

 
hotel rating stars

Dhermi,Vlore,Shqiperi

Hotel Olivio gjendet vetem 100 m larg nga deti Jon dhe te ofron nje pamje te mrekullueshme te detit. Gjendet 1.5 km nga Dhermiu. Hoteli ka nje bar, restorant dhe shume struktura te tjera per nje pushim te paharrueshem. Hoteli ofron linje interneti dhe parkim falas. Cdo dhome eshte e pajisur me ajer te kondicionuar, TV, minibar, banjo private, shtrat femijesh. Recepsioni eshte 24 ore ne dispozicion.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Internet Wireless falas

Gjate sezonit te ulet (01/05-10/7&26/8-15/10) per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Gjate sezonit te larte (11/7-25/8) per rezervimet e anulluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 10:00

Politika e largimit te vone nga hoteli: PAs ores 12:00 klienti duhet te paguajre 50% te cmimit ditor